Leatherman Rebar

TOP 11 v kategórii Náradie na bicykel

Leatherman Rebar

Leatherman REBAR - Klasika pre každého Dizajn Multitool REBAR odkazuje na tradíciu značky Leatherman. Základom sú štíhle, zato veľmi silné multifunkčné kliešte s vymeniteľnými...
Doprava 4 €,Na sklade
Garantovaný nákup z Online sport

Na sklade • 1 variant3 €90 % • 112 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,55 €97 % • 37 112 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma98 % • 4 477 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Info v obchodeZdarma100 % • 1 140 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovPredĺžená zárukaDoplnkové služby4,5 €98 % • 1 643 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovPredĺžená záruka5 €93 % • 767 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant3,9 €100 % • 15 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma92 % • 19 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma100 % • 720 recenziíĎalšie informácie
Do mesiaca • 1 variant5 €0 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do 2 týždňov • Viac variantovZdarma97 % • 860 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovPredĺžená zárukaZdarma100 % • 795 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovDarčekZdarma97 % • 20 785 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma94 % • 590 recenziíĎalšie informácie

Druh
multitools

• , zakúpené v REDNOD

• Ako stvorený pre pre mňa.
    • Má to všetky nástroje, ktoré využívam
    • 25 rokov záruka
    • Snáď len, to že čepeľ sa nedá otvoriť jednou rukou, ale je schovaná vo vnútri. Ale s tým som rátal. Nie je to skutočné mínus. Jednoručné otváranie majú iné modely.
  • , zakúpené v baterky-noze

Top značka na svete, skúšal som ho hnet naozaj som mu dal zabrať a neviem to kvalitovo s ničím porovnať, jednotka dizajn a kvalita. Mal som už aj iné značky ktoré patria medzi top svetové ale pre mňa je leatherman 1 na svete a to som ho testoval práca, turistika, prežitie a pod. Naozaj stojí to za tie peniaze ďakujem

• , zakúpené v Knifestock

• klasika s poistkou

Druh
multitools

Leatherman REBAR - Klasika pre každého

Dizajn Multitool REBAR odkazuje na tradíciu značky Leatherman. Základom sú štíhle, zato veľmi silné multifunkčné kliešte s vymeniteľnými britvami štiepačiek.

Univerzálna výbava obsahuje všetky dôležité základné nástroje a uspokojí všetkých: od domácich majstrov, cez profi montérov až po výletníkov a turistov.

Každý zo sedemnástich funkčných nástrojov je vybavený poistkou proti nechcenému sklopeniu.

Okrem tradičných kombinovaných klieští obsahuje multitool Leatherman REBAR dva nože s rovným a zubatým ostrím z nerezovej ocele 420HC, pílku, šidlo, sadu otváračov na konzervy aj na fľaše, pilníky na kov i na drevo a sadu skrutkovačov.

V 190 gramoch ocele si skrátka každý nájde to svoje. Dodáva sa v čiernej alebo striebornej farbe.

Značka LEATHERMAN poskytuje na tovar záruku v dĺžke 25 rokov. Záruka na príslušenstvo a doplnky (púzdra, bity, atď.) je poskytovaná na dobu 24 mesiacov.

Balenie obsahuje: multitool, čierne nylonové puzdro, samolepku 100% originál, návod

Nástroje:

Kliešte s ihlovou špičkou

Kombinované kliešte

Štikacie kliešte drôtov s vymeniteľnými čeľusťami a pružinovým mechanizmom (oceľ 154CM)

Štikacie kliešte tvrdých drôtov s vymeniteľnými čeľusťami a pružinovým mechanizmom (oceľ 154CM)

Krimpovacie kliešte elektrikárske

Odizolovacia čepeľ

Nôž s rovnou čepeľou z ocele 420 HC

Nôž so zubatou čepeľou z ocele 420 HC

Pílka

Šidlo

Pravítko na rukojeti (8 inch/20 cm)

Otvárač (fľaša)

• Dĺžka zavretého nástroja: 10.16 cm
  • Hmotnosť: 189.94 g

Materiály:

Čepeľ: 420HC STAINLESS STEEL

Vylepšená nerezová oceľ s vysokým obsahom uhlíka. Toto prevedenie nerezovej ocele sa osvedčilo pri výrobe vysoko kvalitného náradia.

Tepelným spracovaním tejto ocele bola ďalej dosiahnutá optimálna pevnosť a výdrž u multotoolov Leatherman, tým je dosiahnutá vysoká odolnosť proti opotrebeniu.

Britvy štipačiek: 154CM

Nerezová oceľ s vysokým obsahom uhlíka a zliatiny je veľmi odolná proti korózii, navyše vydrží nabrúsená až 3x dlhšie ako 420 nerezová oceľ.

Táto oceľ sa používa na niektoré prémiové prvky Multitool Leatherman, ako sú čepele alebo vymeniteľné britvy štipačiek. 100% ORIGINÁL

Samolepka 100% ORIGINÁL sa nachádza na každom balení Multitool Leatherman, ktoré sú distribuované výhradným distribútorom pre Českú a Slovenskú republiku.

Jedná sa o ochranný prvok, ktorý slúži na ochranu spotrebiteľa.

Táto samolepka s unikátnym registračným kódom vám zaručí, že kupujete originál, nie plagiát a že tovar nespĺňa definíciu šedého dovozu.

• , zakúpené v REDNOD

• Ako stvorený pre pre mňa.
    • Má to všetky nástroje, ktoré využívam
    • 25 rokov záruka
  • , zakúpené v baterky-noze

• , zakúpené v Knifestock

• klasika s poistkou
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• Dobre sedi v ruke
    • Kozene puzdro co padne ako uliate
    • 25 rocna zaruka
    • Dobre prenosny, ziadne tazitko na opasok
  • , zakúpené v REDNOD

Rebar mám veľmi krátko, zatiaľ spokojný, spracovanie na vysokej úrovni, kompaktné rozmery a váha = edc multitool.

• , zakúpené v DS AUTO

Figuruje to tu v nákupe-ale nič také som nedostal

• , zakúpené v Profi-DJ.sk

• presne taký somchcel

super nožik

• , zakúpené v Profi-DJ.sk

uz sme ho mali, po strate sme nechceli iny