Recenzie Leatherman SURGE

Overené recenzie Leatherman SURGE

Overený zákazník PILEX s.r.o.

Andrej

Pridané: 5. októbra 2018

Zakúpený v PILEX s.r.o.

• kvalita spracovania
  • moznost otvorit oba noze jednou rukou
  • vela funkcii
  • vymenitelne bity ale iba od znacky leatherman po dokupeni predlzeneho nadstavca mozno pouzit akekolvek bity
  • plnohodnotne kombunovane klieste
  • vymenitelne cepielky stipaciek
  • nic asi iba cena ale za kvalitu sa priplaca

Trocha tazsie na nosenie len tak vo vrecku ale da sa to. Prilozene nylonove puzdro, niekedy aj kozene ale toto mi vyhovuje viac

doprirody.praktic...

Pridané: 3. marca 2018

Leatherman Surge je robustné multináradie, do ktorého sa môžete oprieť » Prakticky.sk

Leatherman Surge je pevné a robustné multináradie, ktoré vám do rúk vtisne širokú škálu precízneho a presného náradia. Môžete sa do neho zaprieť celou svojou silou, môžete sa ním pustiť do rozsiahlejších projektov. Príjemne vás prekvapí kvalita vyhotovenia, presnosť jednotlivých dielcov, ako aj výborná ergonómia pre práce v teréne. S istotou môžeme povedať, že ide o mobilnú dielničku, ktorá môže univerzálnosťou doplniť špecializovanú výbavu remeselníka, alebo sa stať servisným zázemím do terénu bez toho, aby ste si museli robiť starosti s ťažkou výbavou. Leatherman Surge je jedným z najvšestrannejších, najrobustnejších a najmocnejších multináradí na trhu. Výrobca garantuje 25-ročnú záruku, ide o náradie ktoré sa dedí z generácie na generáciu.

Celá recenzia na doprirody.praktic...
Overený zákazník PILEX s.r.o.

Pridané: 4. septembra 2017

Zakúpený v VIPceny.sk

• Spracovanie
  • Funkcnost
  • Kvalita materialu

Pouzivam podobne vyrobky od firmy Gerber,Victorinox a Leatherman. Pre mna je tento typ najlepsou kombinaciou naradia v nom.Tak isto kvalitne spracovanie bol dovod preco som si vybral prave tento typ.
Niekoho moze zaskocit trocha vyssia hmotnost,ale s tym treba ratat pri tomto produkte a jeho velkosti.
Velmi ma potesilo kozene puzdro obsiahnute v baleni,Ziadna imitacia koze,ale riadne kozene puzdro.Noz v nom vyborne sedi,lahko sa vytahuje a dava spät.
Vyborny system otvarania noza jednou rukou.
Ziadne ostre hrany,hlavne pri pouzivani klieští
Cena je podla mojho nazoru primerana kvalite,aj ked prvy moment sa moze zdat privysoka.

Overený zákazník imusicdata.sk

Pridané: 26. marca 2015

Zakúpený v imusicdata.sk

• kvalita spracovania, premysleny dizajn
  • Niekomu nemusi vyhovovat velkost na denno denne nosenie. Na velkost mozno kratka,ale na oplatku vymenitelna cepel pilky, bit na opravu okuliarov z modelu 2013 by sa viacej hodil ako velky sroubovak, treba si ho v tomto modeli zaobstarat s dodatocnou kupou setu bitov.

Super multinastroj nahradzajuci skutocne nastroje v mierke 1:1. Kvalitna ocel a pouzitie rozdielnej tvrdosti ocele na jednotlivych nastrojoch. Vymenitelne noze na kliestach. Hladky a vlnity noz otvoritelny a zatvoritelny jednou rukou zo zakladneho zlozeneho stavu, ostry brus od vyroby, perfektne noznice.

Overený zákazník imusicdata.sk

Overený zákazník ECstore.sk

Pridané: 7. mája 2014

Zakúpený v ECstore.sk

• 90% výbavy náradia určite využijem
  • to ostatné asi nie napríklad hodinársky skrutkovač a šidlo

môj názor je subjektívny ale asi niekto iný zase využije to čo ja nie.

Overený zákazník ECstore.sk

Pridané: 21. decembra 2013

Zakúpený v ECstore.sk

kupil som ho ako darcek, ale vyzera kvalitne spracovany.

Overený zákazník OutdoorZone.SK

Pridané: 21. decembra 2013

Zakúpený v OutdoorZone.SK

• všetky potrebné nástroje mám "po ruke"
  • výborná ergonometria
  • dobrá kvalite

tento nôž som mal v minulosti, Využívam ho stále, v práci, doma, v prírode.

Leatherman REBAR

Leatherman REBAR