Leatherman WINGMAN

Leatherman WINGMAN - Môžete sa spoľahnúť Leatherman WINGMAN je už podľa názvu kamarát, ktorý Vám pomôže vždy, keď si neviete rady. V ľahkom (bez mála dvestogramovom) a...
Doprava zdarma, Na sklade
Garantovaný nákup z 4camping.sk

Na sklade • 1 variant5 €92 % • 765 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma98 % • 4 466 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma99 % • 7 310 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma98 % • 1 797 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,5 €96 % • 67 recenziíĎalšie informácie

Druh
multitools

• , zakúpené v Alza.sk

• Kupovaný ako darček pred Vianocami, Leatherman je osvedčená značka. Mám aj iný model a na tomto chýba pílka. Bohužiaľ som kupoval narýchlo.
    • Chýba pílka
  • , zakúpené v REDNOD

• Multitoolov od Leatherman mám niekoľko, mal som mulritool aj od iných várobcov ale odkedy som vyskúšal leatherman tak už nechcem nič iné, mám ich niekoľko a maximálne spokojnosť. Mám ich v každom aute a každej brašne a ruksaku. A zhodou okolností bol Wingman môj prvý multitoll od leathermanu. a teraz po 5 rokoch som túto voľbu opakoval.
  • , zakúpené v Knifestock

Som spokojný.

Druh
multitools

Leatherman WINGMAN - Môžete sa spoľahnúť

V ľahkom (bez mála dvestogramovom) a elegantnom tele z nehrdzavejúcej ocele skrýva Wingman 14 praktických nástrojov.

Nôž s kombinovanou čepeľou aj vysoko funkčné nožnice na vonkajšej strane nástroja otvoríte pohodlne palcom jednej ruky.

Kombinovaný otvárač na fľaše a na konzervy obsahuje tiež odstraňovač káblovej izolácie.

Samozrejmosťou, ako u drvivej väčšiny Multitoolov Leatherman, sú multifunkčné kliešte (kombinačky aj cvakačky) s pružinovým mechanizmom a tri skrutkovače (krížový, plochý a malý).

Komplexnú sadu náradia uzatvára pilník na kov, drevo i nechty a univerzálny rezák na balíky či krabice.

WINGMAN je jednoduchý, ale veľmi výkonný parťák, na ktorého sa môžete kedykoľvek spoľahnúť.

Značka LEATHERMAN poskytuje na tovar záruku v dĺžke 25 rokov. Záruka na príslušenstvo a doplnky (púzdra, bity, atď.) je poskytovaná na dobu 24 mesiacov.

Balenie obsahuje: multitool, odnímateľnú sponu na vrecko či opasok, samolepku 100% originál, návod

Nástroje:

Kliešte s ihlovou špičkou s pružinovým mechanizmom

Uťahovacie kliešte s pružinovým mechanizmom

Štikacie kliešte drôtov s vymeniteľnými čeľusťami a pružinovým mechanizmom (oceľ 154CM)

Odizolovacia čepeľ

Nôž so zubatou čepeľou z ocele 420 HC

Nožnice s pružinovým mechanizmom

Otvárač blistrových balení

Pilník s diamantovou vrstvou

Otvárač (fľaša, plechovka)

Otvárač

Pravítko (1,5 inch/3,8 cm)

Krížový skrutkovač Phillips

• Dĺžka zavretého nástroja: 9.7 cm
  • Hmotnosť: 198.4 g

Materiály:

Čepeľ: 420HC STAINLESS STEEL

Vylepšená nerezová oceľ s vysokým obsahom uhlíka. Toto prevedenie nerezovej ocele sa osvedčilo pri výrobe vysoko kvalitného náradia.

Tepelným spracovaním tejto ocele bola ďalej dosiahnutá optimálna pevnosť a výdrž u multitoolov Leatherman, tým je dosiahnutá vysoká odolnosť proti opotrebeniu. 100% ORIGINÁL

Samolepka 100% ORIGINÁL sa nachádza na každom balení Multitool Leatherman, ktoré sú distribuované výhradným distribútorom pre Českú a Slovenskú republiku.

Jedná sa o ochranný prvok, ktorý slúži na ochranu spotrebiteľa.

Táto samolepka s unikátnym registračným kódom vám zaručí, že kupujete originál, nie plagiát a že tovar nespĺňa definíciu šedého dovozu.

• , zakúpené v Alza.sk

• Chýba pílka
  • , zakúpené v REDNOD

• , prevzaté z Heureka.cz

Produkt radne zabaleny v krabicce byl znecisteny, vypadal pouzite, Neni chyba prodejce ale Leatherman zastoupeni v CZ/SK. Neni to prvni pripad, nedopurucuju nakupovat tyto noze na nasem trhu.

• , zakúpené v Knifestock

Som spokojný.

• , zakúpené v MUSIC CITY

• Praktický, malý, takže sa dá zobrať so sebou všade a nezaberá veľa miesta

Trochu sa ťažšie vyberajú niektoré časti/funkcie, treba ich rozhýbať

• , zakúpené v Profi-DJ.sk

• Pomer kvalita cena.Praktické každodenné využitie všetkých nástrojov,ktoré model Wingman ponúka.
    • Nenachádzam žiadny.

Jednoduchá obsluha,skladnosť,využiteľnosť náradie na každý deň do kapse.Wingmana mám už vyše dvoch rokov a stále funguje ako nový.Mechanické opotrebenie vzhľadom na každodenné používanie minimálne.Tento produkt môžem určite odporučiť každému domácemu kutilovi alebo cestovateľovi.

• Spracovanie
    • Materiály
    • Funkcie

Stýmto produktom som velmi spokojný. Velmi vhodný ako EDC.

• , zakúpené v Profi-DJ.sk

• kvalitne spracovanie,je to krasny kus zeleza do ruky.je to original,registroval som ho aj na stranke dodavatela a mam predlzenu zaruku.nosim ho denne,vynikajuco drzi,putko na opasok sa nasadzuje uplne zlahka.vynikajuce je dostupnost nozika s poistkou ,bez nutnosti otvarania kliesti,to mi vadilo pri mojich starych kliestoch. krizovy srobovak je dost velky na velke sroby,ale zvlada aj mensie srobiky :) je az prekvapivo malicky,spratny do vrecka nohavic,kde nezavadzia.
    • jedina nevyhoda je jeho strata,ktora zamrzi.

nozik pouzivam na festivaloch aj v klube na stage.mal som ho aj na dovolenke kde som vyuzil hlavne otvarak na konzervy a klieste.odporucam,pokial najdete peniaze,chodte dotoho,nebudete lutovat.hlavne pre stage hands a domacich kutilov :)

• - "základný" leatherman aj keď slovo základný nie je správne
    • - obsahuje všetko čo potrebujete
    • - kvalitné materiály
    • - kvalita spracovania, aj keď podaktorí frflú, že sa vraj niektoré časti už vyrábajú v mexiku
    • - nič čo by stálo za zmienku

- super náradie ako prvá pomoc v domácnosti, na cestách ale kludne aj v dielni, treba ho mať po ruke v aute, na kempe, chate a pod